Mandaly pro děti: Svět kolem nás

Peticenemocnicesusice.cz Mandaly pro děti: Svět kolem nás Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Ivana Bartáková

NÁZEV SOUBORU: Mandaly pro děti: Svět kolem nás.pdf

POPIS

Relaxační omalovánky a mandaly si svým klidem, krásou a pozitivní energií podmanily celý svět. Speciálně pro děti jsme proto připravili kouzelné mandaly s motivy zvířátek, rostlin či předmětů, které znají ze svého okolí a budou jejich duši blízké. Při vybarvování obrázků se děti krásně zklidní a uvolní. Procvičí jemnou motoriku, probudí svoji fantazii a tvořivost. Stránky jsou perforované, takže hotové mandaly můžete snadno vytrhnout a dát do rámečku.

Hledáte knihu Mandaly pro děti: Svět kolem nás? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Ivana Bartáková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Mandaly pro děti - Kouzelný les | Albatrosmedia.cz

Mandaly pro děti - Svět kolem nás - Ivana Bartáková Relaxační omalovánky a mandaly si svým klidem, krásou a pozitivní energií podmanily celý svět. Speciálně pro děti jsme proto připravili kouzelné mandaly s motivy zvířátek, rostlin či předmětů, které znají ze svého okolí a budou jejich duši blízké.
Mandaly pro děti - Svět kolem nás. Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.