O Honzíkovi a horském skřítkovi

Peticenemocnicesusice.cz O Honzíkovi a horském skřítkovi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Marie Adamovská

NÁZEV SOUBORU: O Honzíkovi a horském skřítkovi.pdf

POPIS

Malý Honzík při týdenním pobytu se svými rodiči v Alpách, zažívá neskutečná dobrodružství se skřítkem Kvído a jeho kamarády z různých pohádkových říší. Děti se z knížky dozvědí mnoho zajímavého o horské přírodě, ale hlavně prožijí s Honzíkem všechna dobrodružství, která ho provázela při jeho pobytu.Pohádkový příběh napsala Marie Adamovská, knížku opatřila bohatými ilustracemi Eva Sýkorová.Kniha je vázaná, ve formátu A4 na křídovém papíře a bude jistě hodnotným dárkem pro všechny děti od 4 let.

Trávit čas knihou O Honzíkovi a horském skřítkovi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu O Honzíkovi a horském skřítkovi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

O duhových vílách a kometě Ne - Marie Adamovská,Pavlína ...

0 hodnocení O Honzíkovi a horském skřítkovi 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Malý Honzík při týdenním pobytu se svými rodiči v Alpách, zažívá neskutečná dobrodružství se skřítkem Kvído a jeho kamarády z různých pohádkových říší. Děti se z knížky ...
O Honzíkovi a horském skřítkovi; Knížka plná kytiček, co rostou kolem cestiček; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181.