Super Recepty pro kojence a nejmenší děti

Peticenemocnicesusice.cz Super Recepty pro kojence a nejmenší děti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Annabel Karmelová

NÁZEV SOUBORU: Super Recepty pro kojence a nejmenší děti.pdf

POPIS

Kdo chce zajistit svým dětem nejlepší start do života, zaručeně s touto knihou neprohloupí. Protože kdo jiný by měl o problematice dětské výživy vědět více, než Annabel Karmel, světoznámá populární autorka publikací o výživě a kvalifikovaná kuchařka. V knize nenaleznete obyčejné recepty, ale recepty zaručené, nad kterými vaše dítě nikdy neohrne nos. Annabel vás provede prvními pěti roky života dítěte, od jeho odstavení a krmení při prořezávání zoubků, přes čiperné batole až po svačinky pro předškoláka. Stejně jako Annabel diskutuje otázky BIO versus geneticky upravované či čerstvé versus konzervované potraviny, nezapomíná ani na vysvětlení základních vlastností určitých potravin a na to, čím výživa vaše dítě obohatí v průběhu jeho růstu, jak zvýší jeho soustředění nebo podpoří jeho energii. Díky informacím o alergiích na určité potraviny či o jejich nesnášenlivosti, tipům na vegetariánská jídla a několika autorčiným zaručeným jídelníčkům se SuperRecepty pro děti jistě stanou vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem. S touto knihou zjistíte, že není nutné, abyste řešili nemožný úkol vařit pro každého člena rodiny zvlášť.

Trávit čas knihou Super Recepty pro kojence a nejmenší děti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Super Recepty pro kojence a nejmenší děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti - Knihy.cz

Prodám knížku Super recepty pro kojence a nejmenší děti, která vás provede prvními 5 roky života dítěte, od jeho odstavení a krmení při prořezávání zoubků, přes období čiperného batolete až po svačinky pro předškoláka. Perfektní stav. Osobní odběr v Ostravě, okolí F-M nebo možnost zaslat poštou dle platného ceníku.
V knize nenaleznete obyčejné recepty, ale recepty zaručené, nad kterými vaše dítě nikdy neohrne nos. ... tipům na vegetariánská jídla a několika autorčiným zaručeným jídelníčkům se SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti jistě stanou vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem. Products specifications.