Princip Šaolinu

Peticenemocnicesusice.cz Princip Šaolinu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Bernhard Moestl

NÁZEV SOUBORU: Princip Šaolinu.pdf

POPIS

Princip šaolinu je kniha, která čtenáře zavede do tajemného světa rozhodování. Autor se zabývá uměním mnichů tohoto kláštera, kteří se za všech okolností dokáží rozhodnout během pouhých sedmi nádechů.Kniha je proto tematicky rozdělena do sedmi kapitol, z nichž každá se zabývá hlouběji problematikou rozhodování v nejrůznějších situacích.Autor na mnoha příkladech dokazuje, jak se člověk nechává v běžném životě manipulovat, aniž by to často sám tušil. Jaké může mít naše (ne)rozhodování dopad nejen na náš život, ale i na životy ostatních. Mnoho z nás možná netuší, že případů, kdy rozhodujeme skutečně my sami, je poskrovnu. Kniha je psána poutavým způsobem, v mnoha příkladech se poznají sami čtenáři. Autorovým cílem je přimět čtenáře, aby se zamysleli nad tím, co všechno mohou sami bez cizího přičinění ovlivnit, a jak mohou sami lépe rozhodovat o svém životě.

Hledáte knihu Princip Šaolinu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Bernhard Moestl? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Nanny Services on the Cote d'Azur | Principality Nannies

Flickr is almost certainly the best online photo management and sharing application in the world. Show off your favorite photos and videos to the world, securely and privately show content to your friends and family, or blog the photos and videos you take with a cameraphone.
We offer a one-stop shop for all your IT needs. Call us today to speak to a member of the team about how we can help you. We offer a free, no obligation, confidential audit of your IT systems and security. Call to make an appointment.