Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky

Peticenemocnicesusice.cz Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Martina Krupárová

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky.pdf

POPIS

Tato knížka plná barevných fotografií a veselých ilustrací je určena všem dětem, které by si rády vyzkoušely své kuchařské umění. Kniha obsahuje rozmanité recepty oblíbených jídel, které si mohou snadno a rychle připravit - od předkrmů, polévek, hlavních jídel až po moučníky a rychlé "párty občerdtvení." Vlastní postup přípravy je přehledně rozfázován do podrobně popsaných kroků. Nechybí zde ani tipy a triky, ktere se při vaření a stolování mohou hodit. Každý recept doprovázejí názorné fotografie, takže děti hned vidí nejen to, jak může hotové jídlo vypadat, ale i jak probíhá jeho příprava a jaké suroviny jsou potřeba. S pomocí této knížky budou začátky v kuchyni nejen jednodušší, ale také zábavné.

Hledáte knihu Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Martina Krupárová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Edika Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky | 4kids

Kniha: Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky Autor: Martina Krupárová Kuchařka pro starší děti, které by rády pronikly do tajů vaření.
Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky. KRUPÁROVÁ Martina. Info: Edika, 2015 (2.) - váz., 56 str. EAN: 9788026608295 ISBN: 978-80-266-0829-5 ... Recenze produktu Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi.