Quilling

Peticenemocnicesusice.cz Quilling Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jana Maiksnar Vašíčková

NÁZEV SOUBORU: Quilling.pdf

POPIS

Pronikněte do tajů populární výtvarné techniky stáčených papírových proužků – quillingu. Popis materiálu, nezbytných pomůcek a základních technik ocení všichni, kdo se s touto technikou teprve seznamují. Uplatnění jednotlivých postupů při výrobě roztomilých svěžích dílek využijí i pokročilí. Vytvořte si duhové náušnice, huňatého medvídka, pampelišky od skutečných téměř k nerozeznání, malou včelku a další barevné papírové drobnosti.

Trávit čas knihou Quilling! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Quilling a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Šablony na quilling - Výtvarnictví

Quilling nebo také papírový filigrán je výtvarná technika využívající proužků papíru, které jsou stáčeny a formovány do požadovaného tvaru. Ve výsledku může díky správné kompozici jednotlivých tvarů vzniknout krásný a originální obrazec. Stáčení papíru i jiných materiálů a jejich využívání ke zdobení předmětů má dlouholetou historii.
Quilling or paper filigree is an art form that involves the use of strips of paper that are rolled, shaped, and glued together to create decorative designs. The paper is rolled, looped, curled, twisted and otherwise manipulated to create shapes which make up designs to decorate greetings cards, pictures, boxes, eggs, and to make models, jewelry, mobiles etc. Quilling starts with rolling a ...