Jde to i s úsměvem

Peticenemocnicesusice.cz Jde to i s úsměvem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Karel Nešpor

NÁZEV SOUBORU: Jde to i s úsměvem.pdf

POPIS

Špatné zvyky: Hoďte za hlavu špatné zvyky a nahraďte je dobrými. Nevhodnou společnost: Hoďte za hlavu špatnou společnost (i virtuální). Riziková prostředí: Hoďte za hlavu riziková prostředí. Na většinu lidí například nepůsobí dobře rušná nákupní centra, tlačenice a dlouhé cestování. Hloupá přání: Hoďte za hlavu hloupá přání a budete svobodnější. Soupeření: Hoďte za hlavu soupeření. Každý z nás je jedinečný, má vlastní životní úkol a poslání. Sebelítost: Hoďte za hlavu sebelítost. Působí jako mrak zakrývající dobré možnosti, které nabízí určitá životní situace. Ke zlepšení nálady toho někdy opravdu stačí málo. Osvědčenou metodou je čtení zábavných, poučných, terapeutických krátkých příběhů ze života, ať už se zakládají na pravdě či jsou autorovým zbožným přáním. Karel Nešpor tento (samozřejmě nealkoholický!) koktejl namíchal vskutku bravurně. Smích nám dělá zkrátka dobře, a tak toho využijeme. Kniha je doplněna užitečnou kapitolkou Jednoduché postupy, návody a techniky.

Trávit čas knihou Jde to i s úsměvem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jde to i s úsměvem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Malby s úsmevěm - Malířské, natěračské, lakýrnické práce v ...

Spalování tuků jde i s úsměvem. Zkuste heat. 16.3.2017 . Praha - Dokonalá postava je snem většiny z nás. Pokud však chcete dobře vypadat, musíte tomu něco obětovat. Už si u televize nedáte své oblíbené brambůrky a místo sledování seriálů půjdete cvičit.
S úsměvem a radostí jde vše lépe... I učení... Vytvořeno službou Webnode. Vytvořte si webové stránky zdarma!