Saláty ze Svatojánu

Peticenemocnicesusice.cz Saláty ze Svatojánu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Eva Francová

NÁZEV SOUBORU: Saláty ze Svatojánu.pdf

POPIS

Skvělé saláty od Kuchařky ze SvatojánuSaláty jsou stále oblíbenější a častější součástí našeho jídelníčku. A pokud máte u domu zahradu, můžete si je připravovat zcela čerstvé a pokaždé jiné podle toho, co zrovna roste. Na jaře se v nich uplatní první jarní divoké bylinky, v parném létě může lahodný křupavý salát plný okurek, rajčat a další syrové zeleniny nahradit i oběd nebo večeři. S podzimem přijde úroda dýní, řepy, zelí a ořechů. V zimě můžeme dělat saláty z brambor nebo luštěnin. Na stole bychom je ale měli mít každý den.

Trávit čas knihou Saláty ze Svatojánu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Saláty ze Svatojánu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Saláty ze Svatojánu [eBook] - Eva Francová | Knihy ...

Skvělé saláty od Kuchařky ze Svatojánu. Saláty jsou stále oblíbenější a častější součástí našeho jídelníčku. A pokud máte u domu zahradu, můžete si je připravovat zcela čerstvé a pokaždé jiné podle toho, co zrovna roste.
Saláty ze Svatojánu 4.5. 6 recenzí ; Saláty jsou jako procházka pestrobarevnou zahradou chutí. Na jaře se v nich objeví první jarní divoké bylinky a v létě zase čerstvé okurky a rajčata. S podzimem přijde úroda dýní, řepy, zelí a ořechů. V zimě můžeme dělat saláty z brambor nebo luštěnin.