Natur Floristika

Peticenemocnicesusice.cz Natur Floristika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Klaus Wagener

NÁZEV SOUBORU: Natur Floristika.pdf

POPIS

Aranžování z přírodních materiálů. Kniha nabízí množství inspirací, variací a netradičních možností, jak pracovat s přírodními materiály. Kreativní spojení různých materiálů, které jsou všude kolem nás. Stačí je jen při procházce nasbírat a doma už vytvořit nádherné dekorace. V knize najdete postupy a rady, základní floristické techniky a vše doplněné inspirativními fotografiemi.

Trávit čas knihou Natur Floristika! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Natur Floristika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Natur Floristika: Aranžování z přírodních materiálů ...

Natur floristika 4. 2 recenze ; Aranžování z přírodních materiálů. Kniha nabízí množství inspirací, variací a netradičních možností, jak pracovat s přírodními materiály. Kreativní spojení různých materiálů, které jsou všude kolem nás. Stačí je jen při procházce nasbírat a doma už vytvořit nádherné dekorace.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.