Den, kdy jsem zahlídla lásku

Peticenemocnicesusice.cz Den, kdy jsem zahlídla lásku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Josie Silver

NÁZEV SOUBORU: Den, kdy jsem zahlídla lásku.pdf

POPIS

Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že? Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne muže. A on si všimne jí... Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí. Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a v každé kavárně v Londýně. Ale marně. Co na tom záleží?Jenže na vánočním večírku jí její nejlepší kamarádka Sarah představí svého nového partnera Jacka. Prý je to láska jejího života. Jack ovšem není nikdo jiný než "blonďák ze zastávky". Laurie se rozhodne jít Sarah z cesty a žít si svůj vlastní život. Ale co když má osud jiné plány?

Trávit čas knihou Den, kdy jsem zahlídla lásku! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Den, kdy jsem zahlídla lásku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Den, kdy jsem zahlídla lásku | Cosmopolis.cz

Den, kdy jsem zahlídla lásku - Josie Silverová. Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z...
Den, kdy jsem zahlídla lásku. 15.11.2019. Sledujte příběh Laurie a Jacka během deseti letech plných lásky, přátelství a zlomených srdcí. Povzbudivý a dojemný román, přesně takový, jaký potřebujete na upršené a chladné večery! Mohlo by vás zajímat: