Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži

Peticenemocnicesusice.cz Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Susanna Kubelka

NÁZEV SOUBORU: Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži.pdf

POPIS

Vídeň a Paříž. Dvě města, v nichž radost ze života, pohoda a láska visí ve vzduchu.Studentka Kitty Valentinová jde za hlasem svého srdce a bezhlavě se vrhá do osudového dobrodružství. Clifford je muž jejích snů, má však jednu vadu – je ženatý. Světaznalý Američan Kitty bouřlivě dobývá a klade jí svět k nohám. Na jejich idylku ale začne brzy vrhat stín alkohol, hněv a závist. Kitty musí sebrat všechnu odvahu, optimismus a nadání, aby se ze závislosti na tomto vášnivém vztahu dokázala osvobodit.

Trávit čas knihou Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

KUBELKA, Susanna : Adieu, Vídni - bonjour, Paříži

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Kniha: Adieu, Vídni - Bonjour, Paříži - Susanna Kubelka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde.