Sněžný kluk: Filmový příběh

Peticenemocnicesusice.cz Sněžný kluk: Filmový příběh Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Sněžný kluk: Filmový příběh.pdf

POPIS

Knížka k nejnovějšímu filmovému dobrodružství Dreamworks!Yi je obyčejná dívka z města, která žije docela obyčejný život. Jednoho dne ale na střeše domu, kde bydlí, objeví vyděšeného malého yettiho. Najednou ji čeká neobyčejné dobrodružství: musí yettimu pomoct dostat se domů! Jenže yettiho domov je v Himálajích tisíce kilometrů daleko. Před nimi je dlouhá cesta… taková, na které oba poznají, co vlastně znamená domov.

Hledáte knihu Sněžný kluk: Filmový příběh? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Sněžný kluk - Tržby a návštěvnost | KINOMANIAK

Sněžný kluk - Filmový příběh Autor: kolektiv Nakladatel: Egmont EAN: 9788025247747 ISBN: 978-80-252-4774-7 Originál: Abominable - Meet Everest! and Abonimable - Yi's Journey Home Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 22,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)
Sněžný kluk Filmový příběh Yi je obyčejná dívka z města, která žije docela obyčejný život. Jednoho dne ale na střeše domu, kde bydlí, objeví vyděšeného malého yettiho. Najednou ji čeká neobyčejné dobrodružství: musí yettimu pomoct dostat se domů! Jenže yettiho domov je v Himálajích tisíce kilometrů daleko.