Čítanka 3 pro třetí ročník

Peticenemocnicesusice.cz Čítanka 3 pro třetí ročník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Lenka Bradáčová

NÁZEV SOUBORU: Čítanka 3 pro třetí ročník.pdf

POPIS

Čítanka 3/1 pokračuje v seznamování s knihami autorů klasické dětské literatury. Přináší texty vhodné pro nácvik plynulého čtení, které žáky zaujmou i po stránce obsahové, a tím je motivují k rozvoji čtenářství. Čítanka také dále rozšiřuje poznání dětí o dílech ilustrátorů, kteří tvořili pro tuto věkovou skupinu. Prohlubuje znalosti v oblasti teorie literatury – poezie (přirovnání, zosobnění, dějová báseň), próza (pověst, děj, prostředí, postava), divadlo, autor a jeho dílo, fantazie atd. Doplňkem je Pracovní sešit k Čítance 3/1, který vede žáky k práci s textem a obsahuje činnosti vedoucí k rozvoji čtenářských dovedností.

Čítanka 3 pro třetí ročník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lenka Bradáčová. Přečtěte si s námi knihu Čítanka 3 pro třetí ročník na peticenemocnicesusice.cz

Čítanka 3 pro třetí ročník od 3,91 € - Heureka.sk

Úvod > Nové knihy > Učebnice, odborná literatura > Základní školní výuka > Český jazyk > Lenka Bradáčová - Čítanka 3 pro třetí ročník Nové knihy.
Čítanka pokračuje v seznamování s knihami autorů dětské literatury. Dále rozšiřuje poznání dětí o dílech ilustrátorů, kteří tvořili pro tuto věkovou skupinu.