Světová kuchyně plná bylin a koření

Peticenemocnicesusice.cz Světová kuchyně plná bylin a koření Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Kateřina Winterová

NÁZEV SOUBORU: Světová kuchyně plná bylin a koření.pdf

POPIS

Byliny, zdraví a inspirace, to je motto pořadu Herbář od počátku. A co dál? Co třeba koření? Exotické, léčivé a plné chutí! Koření, to je světová kuchyně a herbář v jednom.„Držíte v rukou můj herbář koření, světových bylin, exotických plodin a celý ateliér chutí ve světových receptech, co zvládne uvařit každý doma. Tohle není jen kuchařka, to je zeměkoule na talíři! Při přípravě knihy Světová se mi splnil sen. Stála jsem kousek od rovníku, v zahradě plné čerstvého pepře, skořice, kardamomu, zázvoru, muškátu, hřebíčku i vanilky. Nade mnou dozrávala papája, kakao, jackfruit a mango. Byla jsem na skok v ráji! A strašně mě to bavilo. O tom všem tato kniha je. Na skok v ráji. Vaše Kateřina Winterová.“Z obsahu knihy: Herbář koření, Kořenicí směsi, Nejzdravější kuchyně světa, Po hedvábné stezce, Východní dálavy, Asie za českým oknem, Cesta na západ, Dezertní rajské potěšení, Kořeněné sirupy.

Světová kuchyně plná bylin a koření je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kateřina Winterová. Přečtěte si s námi knihu Světová kuchyně plná bylin a koření na peticenemocnicesusice.cz

Kateřina Winterová - Světová kuchyně plná bylin a koření ...

Světová kuchyně plná bylin a koření Autor: Winterová, Kateřina Nakladatel: Edice ČT EAN: 9788074043260 ISBN: 978-80-7404-326- Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 22,8 × 26,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)
Koření, to je světová kuchyně a herbář v jednom. „Držíte v rukou můj herbář koření, světových bylin, exotických plodin a celý ateliér chutí ve světových receptech, co zvládn Byliny, zdraví a inspirace, to je motto pořadu Herbář od počátku.