Angličtina do auta s Beatles

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina do auta s Beatles Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Angličtina do auta s Beatles.pdf

POPIS

Jste neustále za volantem? Přesto chcete udržovat angličtinu na úrovni? Ba co víc zlepšovat ji! A přitom se odreagovat i pobavit? Nabízíme vám Angličtinu do auta s Beatles. Hlavní částí je AUDIO CD určené pro učení se za jízdy. Na vybraných částech populárních písniček si ověříte, nakolik rozumíte zpívané i mluvené angličtině. Osvěžíte si slovní zásobu a gramatiku! Rodilý mluvčí s vámi pomalu i v tempu projde texty patřící do zlaté knihovny beatové hudby.Stejně tak můžete zvukové lekce poslouchat ve vlaku, metru, autobuse či letadle. V knížce je písemně zopakováno, co uslyšíte na CD.Titul byl vytvořen týmem internetové jazykové školy www.anglictina.com. Autoři projektu vedeni Petrem Špirkou mají s výukou angličtiny více než desetileté zkušenosti. Své poznatky spojují s moderní technologií - publikovali i připravují českými studenty vyhledávané a ceněné multimediální učebnice.Každá lekce je sestavena tak, abyste krok za krokem bezvadně porozuměli, co Beatles zpívají. Uslyšíte:- úryvek písničky - čtený text - slovíčka s překladem čtená pomalu - fráze s překladem čtené pomalu - rozbor gramatiky - znovu úryvek písničky i fráze a celý text čtené rychle.

Hledáte knihu Angličtina do auta s Beatles? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Anglictina do auta s beatles - Cochces.cz

Všechny informace o produktu Angličtina nejen do auta - Nakupování, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Angličtina nejen do auta - Nakupování.
Audiokniha: Angličtina nielen do auta - Pre začiatočníkov (Iva Dostálová a Tatiana Laliková). Nakupujte audioknihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!