Pracovní právo pro zaměstnavatele

Peticenemocnicesusice.cz Pracovní právo pro zaměstnavatele Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Gabriela Ivanco

NÁZEV SOUBORU: Pracovní právo pro zaměstnavatele.pdf

POPIS

Publikace má posloužit těm zaměstnavatelům, kteří se potřebují zorientovat v základní problematice zaměstnávání jiných osob. Naleznou v ní výklad z oblasti pracovněprávní, daňové, sociální i z oblasti zdravotního pojištění. S ohledem na rozsah publikace je zřejmé, že nemůže postihnout vyčerpávajícím způsobem všechny případy, k nimž v praxi dochází. Její autoři se proto soustředili na to nejdůležitější, co běžný život obvykle přináší. Výklad je doplněn velkým množstvím tipů, důležitých upozornění a příkladů a publikace si tak udržuje uživatelsky příjemný příručkový charakter.

Pracovní právo pro zaměstnavatele je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gabriela Ivanco. Přečtěte si s námi knihu Pracovní právo pro zaměstnavatele na peticenemocnicesusice.cz

Pracovní právo - Uč se online! - Vše co potřebuješ do školy

Pracovní doba, dovolená-je stanovená doba, v níž je zaměstnanec povinen vykonávat práci pro zaměstnavatele­.Zákonem stanovená prac.doba je nejvýše 43 hodin týdně, u zaměstná.mladších 16-ti let jen 33 hodin týdně.Nelze ji prodlužovat, lze ji jen zkrátit, na základě vyhlášek, smluv nebo vnitř.předpisů zaměstnavatele.
Vnitřní předpis ZAMĚSTNAVATELE. pro uplatnění konta pracovní doby . Zaměstnavatel ..... (název a sídlo) vydává na základě ustanovení § 86 odst. 1 a § 305 zákoníku práce tento vnitřní předpis pro uplatnění konta pracovní doby.