Pracovní právo pro zaměstnavatele

Peticenemocnicesusice.cz Pracovní právo pro zaměstnavatele Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Gabriela Ivanco

NÁZEV SOUBORU: Pracovní právo pro zaměstnavatele.pdf

POPIS

Publikace má posloužit těm zaměstnavatelům, kteří se potřebují zorientovat v základní problematice zaměstnávání jiných osob. Naleznou v ní výklad z oblasti pracovněprávní, daňové, sociální i z oblasti zdravotního pojištění. S ohledem na rozsah publikace je zřejmé, že nemůže postihnout vyčerpávajícím způsobem všechny případy, k nimž v praxi dochází. Její autoři se proto soustředili na to nejdůležitější, co běžný život obvykle přináší. Výklad je doplněn velkým množstvím tipů, důležitých upozornění a příkladů a publikace si tak udržuje uživatelsky příjemný příručkový charakter.

Trávit čas knihou Pracovní právo pro zaměstnavatele! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pracovní právo pro zaměstnavatele a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Koronavirus a pracovní právo | Právo pro podnikatele

(1) Pro účely úpravy pracovní doby a doby odpočinku je. a) pracovní dobou doba, v níž je zaměstnanec povinen vykonávat pro zaměstnavatele práci, a doba, v níž je zaměstnanec na pracovišti připraven k výkonu práce podle pokynů zaměstnavatele, b) dobou odpočinku doba, která není pracovní dobou,
1 Pracovní právo a jeho základní principy za odměnu, na náklady a odpovědnost zaměstnavatele, v pracovní době, na pracovišti nebo na jiném dohodnutém místě. Příklad č. 4 Zaměstnavatel se dohodl s fyzickou osobou, že pro ni bude vykonávat zednické práce po dobu 6 měsíců.