Trůn z dračích kostí

Peticenemocnicesusice.cz Trůn z dračích kostí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Tad Williams

NÁZEV SOUBORU: Trůn z dračích kostí.pdf

POPIS

Válka, podporovaná temnými silami magie, je připravena zachvátit mírumilovnou zemi Východní Ard - neboť Kněz Jan, veliký král, přemožitel hrozného draka Shurakaie, umírá. A v okamžiku jeho smrti se konečně osvobodí pradávné zlo, právě když se Král Bouří, vládce maličké země Sithů, pokouší znovu získat své ztracené království prostřednictvím dohody s jedním příslušníkem královského rodu. A pak, hnáni do kouzlem vyvolanou nenávistí a žárlivostí, se budou princové navzájem zabíjet, zatímco kolem nich začne umírat jejich země. Jen malá osamocená skupina, Bratrstvo Svitku, rozpozná skutečné nebezpečí, které Východnímu Ardu hrozí. A na Simona - chlapce, který se nevědomky stane učedníkem jednoho ze členů Bratrstva - zbude úkol stát v čele hledání řešení hádanky, která nabízí jedinou naději na záchranu, hádanky dlouho ztracených Mečů Moci... Hledání, které ho donutí prchat a bojovat s nepřáteli, pocházejícími přímo z nejděsivějších snů vypravěče legend! První díl dnes již klasické trilogie Jasný osten, Žal a Trn.

Hledáte knihu Trůn z dračích kostí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Tad Williams? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Trůn z dračích kostí - Tad Williams - Megaknihy.cz

Jedna z žánrových klasik a počátek poutavé ságy (která má podivnou strategii v pojmenovávání svých dílů - první díl se jmenuje Trůn z dračích kostí, další dva Kámen rozluky a další čtyři Věž zeleného anděla)s obálkami od Luise Roya.
Trůn z dračích kostí. Tad Williams. Skladem 5+ ks, ihned k odeslání Běžná cena 479 K ...