101 nejkrásnějších nápadů z přírodních materiálů

Peticenemocnicesusice.cz 101 nejkrásnějších nápadů z přírodních materiálů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: 101 nejkrásnějších nápadů z přírodních materiálů.pdf

POPIS

Přírodniny u vás doma Kniha představuje přírodní materiály v celé své kráse. Klasické i moderní od zvířátek ze sena až k figurkám z květináčů, od věnců na stěnu až po dekorace stolu. Přináší nápady na všechna roční období - jaro, léto, podzim i zimu.

Trávit čas knihou 101 nejkrásnějších nápadů z přírodních materiálů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu 101 nejkrásnějších nápadů z přírodních materiálů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Výrobky z přírodních materiálů - katalog.slavoj.cz

V naší soutěži můžete vyhrát jeden ze tří výtisků knihy 101 nejkrásnějších nápadů do dětského pokoje. V každé domácnosti se dá najít mnoho věcí, které většinou skončí v koši, i když by z nich mohly být krásné i praktické dekorace nejen do dětského pokoje.
Vytváření z lehce dostupných přírodnin a přírodních materiálů, které nás doslova obklopují, vás bude zaručeně bavit. Detailní srozumitelné návody jsou doplněny fotografiemi, které Vás povedou krok za krokem. Vykouzlete krásné dekorace a dárky jako například jablíčko ze šípků, miminka z kaštanů a další.