Stříbrný sen

Peticenemocnicesusice.cz Stříbrný sen Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Michael Reaves

NÁZEV SOUBORU: Stříbrný sen.pdf

POPIS

Pokračování románu MezisvětJoey Harker je hrdina.Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty na vědecké bázi i ty magické – jsou tady pořád, takže mírotvorné poslání Mezisvětu ještě ani zdaleka není u konce. Když cizí dívka jménem Acacia udělá něco, co by mělo být nemožné, a sleduje Joeyho do základny v Mezisvětě, věci se ještě zkomplikují. Nikdo neví, co je Acacia zač, odkud přichází a jak je možné, že toho tolik ví o Mezisvětě.Joey a jeho přátele čekají dny plné nebezpečí. Skrývá se mezi nimi zrádce a jestli má mít Joey vůbec naději, že zachrání Mezisvět, multiverzum a svou výpravu, musí spoléhat na svou chytrost a možná – jen možná – i na tajemnou Acacii Jones.Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisvět o odvaze, věrnosti, cestování v čase i prostoru a budoucnosti mladého muže, který je mnohem schopnější, než si sám uvědomuje.

Hledáte knihu Stříbrný sen? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Michael Reaves? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha Stříbrný sen - Neil Gaiman | knizniklub.cz

MAteriál je STŘÍBRO - AG 925/1000. Andílek je zavěšený na kožené nastavitelné šňůrce. Obvod od cca 15cm do cca 28cm - uzlíky posunete a náramek snadno navléknete a přizpůsobíte ruce.
Stříbrný sen Autor: Gaiman, Neil a Reaves, Michael Nakladatel: Polaris EAN: 9788073322076 ISBN: 978-80-7332-207-6 Překlad: Caha, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání)