Masožravé rostliny

Peticenemocnicesusice.cz Masožravé rostliny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Kamil Pásek

NÁZEV SOUBORU: Masožravé rostliny.pdf

POPIS

Publikace je určena především začátečníkům, kteří si zakoupili masožravou rostlinu a nevědí, co s ní. Ocení ji i ti, kdo doma pěstují běžné pokojové rostliny a mají chuť zkusit něco nového, ale užitečná bude i profesionálním pěstitelům. Představeny jsou nejčastěji pěstované druhy nebo druhy nejznámější a uvedeny všechny potřebné informace, vhodná stanoviště, nároky, morfologické zvláštnosti. Autor, zkušený pěstitel a majitel největší sbírky masožravých rostlin u nás, doporučuje správné postupy pro pěstování a představuje slovem a mnohdy i obrazem druhy, které u nás lze pěstovat. Na českém trhu bylo první vydání vysoce ceněno pro svou názornost, jednoduché a srozumitelné sdělení informací pěstitelům, kteří nemají odborné vzdělání. Nové vydání věnuje samostatnou kapitolu prostorům, kde lze rostliny pěstovat, a rozšiřuje nabídku kultivarů, které se podařilo dopěstovat v našich podmínkách.

Masožravé rostliny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kamil Pásek. Přečtěte si s námi knihu Masožravé rostliny na peticenemocnicesusice.cz

Masožravá rostlina - Wikipedie

Masožravé rostliny; zasíláme z praktických důvodu nezasazené, umístěné v zipovém sáčku s kořeny zabalenými do vlhké buničiny.Ke každé objednané rostlině si však můžete zvlášť přiobjednat pěstební květináč se substrátem a nebo jen substrát. (vždy najdete u každé rostliny v Souvisejícím zboží)
Masožravé rostliny získávají živiny (nikoliv energii) tím, že chytají drobný hmyz. Stejně jako ostatní rostliny potřebují k životu spíše správnou zálivku a světlo. Některým druhům se bude skvěle dařit i na vaší zahrádce. Zkuste něco netradičního.