Princové mají přednost

Peticenemocnicesusice.cz Princové mají přednost Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Kieran Kramerová

NÁZEV SOUBORU: Princové mají přednost.pdf

POPIS

Lady Poppy Smithová-Barnesová je pevně rozhodnutá provdat se jen z lásky, a to za ruského prince Sergeje. Aby odradila nechtěné nápadníky, vymyslí si fiktivního snoubence, vévodu z Drummondu. Tento muž jí je velmi užitečný - dokud se však neobjeví na plese a nepožádá ji veřejně o ruku. Nicholas Staunton, který právě získal titul vévody, má důležité poslání pro vládu a vůbec se mu nehodí, že ho princ regent jmenoval jedním z "nemožných starých mládenců". Teď se ho pokusí ulovit všechny svobodné anglické ženy a Nicholas zoufale potřebuje krytí - snoubenku. Naštěstí je tu jakási mladá dáma, která již nějakou dobu šíří legendy o jejich bezmezné lásce. Druhá kniha z volné série "Nemožných starých mládenců" populární americké autorky romancí Kieran Kramerové.

Hledáte knihu Princové mají přednost? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Kieran Kramerová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Těžká RÁNA pro královskou rodinu! Našli tajného syna ...

Souhlasím, že drogy se brát nemají, ale zachází-li se s nimi rozumně, mají svoje místo. Není to přece výmysl našeho století, halucinogeny byly už ve starověku. Jsou prostě s lidstvem spojené. Je to nějaká látka, nějaký klíč, který pasuje do našeho mozku. Kdyby to k sobě nesedělo, nefungovalo by to.
Ke štědrovečerní večeři nabídne letos Česká televize pohádku Anděl Páně 2, následující sváteční večer novinku Nejlepší přítel a 26. prosince uvede slavné Tři oříšky pro Popelku s Libuší Šafránkovou. Chybět nebude ani nová pohádka pro sluchově postižené, kterou ČT připravila už potřetí.