DPH 2000 – neplaťte víc, než musíte

Peticenemocnicesusice.cz DPH 2000 – neplaťte víc, než musíte Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Blažena Ondrušová

NÁZEV SOUBORU: DPH 2000 – neplaťte víc, než musíte.pdf

POPIS

Pojmy jsou zde rozebrány nejen z pohledu, co zákon ukládá, ale i co zákon nezakazuje či umožňuje. Výklad zákona je doplněn velkým množstvím příkladů z praxe včetně těch, které si vyžádaly řešení předních daňových specialistů. V knize jsou uvedeny zdánlivě shodné případy, které mají různé dopady. Podstatná část publikace se zabývá zdaňováním v tuzemsku (základ daně, sazby, způsob výpočtu, odpočet daně, osvobození od daně). Autorka dále popisuje problematiku zdaňovacího období a správy daně, řeší i otázky spojené s uplatněním daně při dovozu a vývozu.Titul je určen především účetním a studentům, ale poskytne vhodnou orientaci i vedoucím pracovníkům a podnikatelům. Kniha vychází z aktuálního stavu a zahrnuje lednovou novelu zákona o DPH.

Trávit čas knihou DPH 2000 – neplaťte víc, než musíte! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu DPH 2000 – neplaťte víc, než musíte a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Víte jak optimalizovat základ daně? - Podnikatel.cz

Neplaťte za dezinfekci ANTICOVID víc, než musíte Publikováno: 9.4.2020 Po oslovení výrobcem, zda bychom se zapojili do distribuce dezinfekčních přípravků ANTICOVID , které spolehlivě hubí koronavirus COVID-19 na všech površích, jsme neváhali ani okamžik a ihned jsme zahájili přípravy na jejich distribuci.
NAŠE MOTTO: Neplaťte na daních víc, než musíte ... první konzultace ZDARMA. 25 let zkušeností v daních a účetnictví. Dobrovolná registrace k DPH snadno a rychle. 4.9.2018 Ještě nedávno byla dobrovolná registrace k DPH poměrně tvrdým oříškem. V podstatě každý pokus o dobrovolnou registraci končil výzvou finančního ...