Deník úúúplně obyčejného upíra: Fakt "šílenej" rok

Peticenemocnicesusice.cz Deník úúúplně obyčejného upíra: Fakt "šílenej" rok Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Tim Collins

NÁZEV SOUBORU: Deník úúúplně obyčejného upíra: Fakt "šílenej" rok.pdf

POPIS

I nemrtví mají city! Pokračování jednoho nesnesitelně vtipného deníku.Jmenuji se Nigel Mullet. Když mi bylo patnáct, proměnil jsem se v upíra. Už navždy zůstanu v tomhle "skvělým" věku a věčně budu bojovat s akné a přeskakujícím hlasem. Teď nám začal další školní rok a já můžu konečně prohlásit, že jsem mezi spolužáky oblíbený. Navíc mám po více než osmdesáti letech holku, svou vysněnou Chloe. Jenže to by nesměl přijít nový spolužák Jason... Chloe mi přebral, dost mi komplikuje život, a to si nenechám líbit. Pomsta bude sladká. Co je vůbec tenhle Jason zač? Za každou cenu chci Chloe získat zpět, ale jak?Deník úúúplně obyčejného upíra: Fakt "šílenej" rok navazuje na titul Moje "super" rodina.

Trávit čas knihou Deník úúúplně obyčejného upíra: Fakt "šílenej" rok! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Deník úúúplně obyčejného upíra: Fakt "šílenej" rok a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Deník úúúplně obyčejného upíra - Fakt "šílenej" rok ...

(Collins, T.: Deník úúúplně obyčejného upíra - Fakt „šílenej" rok. Praha: Fragment 2012, s. 121.) Knihu Deník úúúplně obyčejného upíra - Fakt „šílenej" rok vydalo nakladatelství Fragment
Deník úúúplně obyčejného upíra - Fakt "šílenej" rok Tim Collins. ... Teď nám začal další školní rok a já můžu konečně prohlásit, že jsem mezi spolužáky oblíbený. ... Deník úúúplně obyčejného upíra - Fakt "šílenej" rok navazuje na titul: Moje "super" rodina.