Allen Ginsberg v Americe

Peticenemocnicesusice.cz Allen Ginsberg v Americe Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Jane Kramerová

NÁZEV SOUBORU: Allen Ginsberg v Americe.pdf

POPIS

Allen Ginsberg se stal objektem celoamerického zájmu v roce 1956, kdy se u soudu v San Francisku projednával obsah jeho "obscénní" básně Howl (Kvílení). Ginsbergova silná představivost, politická agitace a charisma z něj udělaly symbol kulturní transformace posledních padesáti let. Kniha J. Kramerové je pronikavým a vášnivým portrétem Ginsbergova světa a lidí v něm žijících, který se přelévá napříč Amerikou od San Franciska ke školám Středozápadu, od newyorské East Village ke kalifornskému stylu "být u toho".

Trávit čas knihou Allen Ginsberg v Americe! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Allen Ginsberg v Americe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Allen Ginsberg - referaty-seminarky.cz

Allen Ginsberg v Americe pevná vazba s přebalem Autor: Jane Kramer Rok vydání : 2002 Počet stran : 224 Vydal: Volvox Globator Stav: velmi dobrý stav Náš kód: GD 01742R Název: Allen Ginsberg v Americe Aukce prodejce wwANTIKVARIATYcz Majitel: Tomáš Maděra Antikvariát Arco, Jeruzalémská 10 110 00 Praha 1 Tel.: +420 224 2…
Allen Ginsberg se stal objektem celoamerického zájmu v roce 1956, kdy se u soudu v San Francisku projednával obsah jeho „obscénní" básně „Kvílení". Ginsbergova silná představivost, politická agitace a charisma z něj udělaly symbol kulturní transformace posledních padesáti let.