Uštvaný

Peticenemocnicesusice.cz Uštvaný Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Kevin Hearne

NÁZEV SOUBORU: Uštvaný.pdf

POPIS

Šestý svazek populárních Kronik železného druida. Na dva tisíce let starého druida má Atticus O'Sullivan pěkně rychlé nohy. To je dobře, v patách mu totiž není jen jedna, ale hned dvě bohyně lovu – Artemis a Diana –, jelikož se pustil do křížku s jejich kolegou. Atticus, Granuaile a irský vlkodav Oberon uhýbají střelám z praku a luku a šíleným tempem prchají přes současnou Evropu, aby vyhledali pomoc u jednoho z Tuathů. Obvyklá možnost magického cestování mezi sférami je jim tentokrát odepřena, v plánu tedy není hra na schovávanou, ale… běh o holý život. Panteon-maraton narušuje severský bůh Loki. Zabití Attika je jediná nedořešená záležitost, kterou potřebuje dotáhnout do konce, než rozpoutá Ragnarök – neboli apokalypsu. Atticus a Granuaile musejí bohy Olympu přelstít a potměšilému Lokimu zatnout tipec, chtějí-li dál žít – a mít kde.

Trávit čas knihou Uštvaný! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Uštvaný a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Uštvaný Švejk - Reportermagazin.cz

Vlasta Burian byl považován za muže, který rozdával smích. Sám ale moc úsměvný život neměl. Z chudého chlapce se stal milovaný, vlivný a bohatý muž. Své bohatství a úspěch dával velmi na odiv. Bohužel až příliš. Právě na to Burian doplatil.
V den, kdy jsme se sešli, slavil 60. narozeniny. Opálený, v extravagantní košili odstínu pařížská modř a s černozlatými brýlemi působil, jako by se zrovna vrátil z dovolené na Floridě a ne jako uštvaný byznysman s diářem narvaným schůzkami. Evidentně vyznává heslo savoir vivre čili umění žít.