Rusko-český a česko-ruský slovník

Peticenemocnicesusice.cz Rusko-český a česko-ruský slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Rusko-český a česko-ruský slovník.pdf

POPIS

Kvalitní překlady a výuku zajistí:aktuální slovní zásobapřesné vzory pro skloňování a časovánímluvnická pravidla v heslechmnožství příkladů a upřesnění významů dle pravopisné normy z roku 2010označení frekventovaných heselkapitola gramatikypříklady korespondencePři cestování oceníte:fráze se zaměřením na cestováníobsažný (1000 str.) a kompaktní formát

Trávit čas knihou Rusko-český a česko-ruský slovník! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rusko-český a česko-ruský slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Česko-ruský překladač vět ZDARMA | Překladač vět online

Tento slovník je dosud největší u nás vydaný jednosvazkový rusko-český a česko-ruský slovník. Jde o zcela původní, autorské dílo, snažící se co nejvěrněji zachytit současný psaný i mluvený jazyk. Přes své všeobecné zaměření obsahuje i terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky.
Všechny informace o produktu Rusko-český česko-ruský šikovný slovník, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rusko-český česko-ruský šikovný slovník.