Suvenýr

Peticenemocnicesusice.cz Suvenýr Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Tess Gerritsen

NÁZEV SOUBORU: Suvenýr.pdf

POPIS

V depozitáři bostonského Crispinova muzea leží dokonale uchovaná mumie, Madam X. Podle všech známek jde o staroegyptský artefakt, soudní lékařka Maura Islesová však odhalí, že tělo je ve skutečnosti oběť vraždy z nedávné doby. Pak je v muzeu objevena další skrýš s pozůstatky zabité ženy a nato archeoložka Josephine Pulcillová najde v kufru svého auta mumifikovanou mrtvolu třetí oběti. Jde o zrůdný dárek, nebo spíš o temnou výhrůžku? Pak Josephine zmizí... Po městě se zjevně pohybuje šílený a okázale provokující vrah a Mauře s Jane Rizzoliovou z bostonského oddělení vražd zbývá zoufale málo času, chtějí-li tohoto „archeologického zabijáka“ dopadnout dřív, než do své sbírky přidá nový hrůzný exponát.

Suvenýr je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tess Gerritsen. Přečtěte si s námi knihu Suvenýr na peticenemocnicesusice.cz

Suvenýry | největší průvodce po Dubaji

Suvenýry Na co je třeba dávat pozor při nakupování v zahraničí. Mějte na paměti, že druhů chráněných úmluvou CITES je více než 33 000!
Suvenýr, suvenýr z Říma, z Paříže i z Cannes, D bez vzpomínky nelze odjet, mám těch krámů plný krám. D7 G Tady je dýmka Harold Flynna, D byl sedmi moří pán, E7 A obojek Rintintina, ve kterém byl filmován. A D A7 2. Suvenýr, suvenýr vskutku žádný brak, G D zde je prsten rety Garbo, Chevalierův žérarďák.