Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém

Peticenemocnicesusice.cz Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Alexander Nett

NÁZEV SOUBORU: Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém.pdf

POPIS

Korupce jako negativní jev, rozšířený ve většině zemí, je sledována v celé historii lidstva. V publikaci je pojmově vymezena z aspektu doktrinárních i smluvních, jsou probrány jednotlivé metody měření korupce, význam etických kodexů, druhy korupce, charakteristika, příčiny a důsledky korupční aktivity. Na to navazují způsoby prevence a potlačování korupce represivními metodami. Obsáhlý je přehled konkrétních příkladů korupce v evropských a některých mimoevropských zemích, přičemž tyto příklady doprovázejí a ilustrují celý text. Následuje popis univerzálních a partikulárních smluvních protikorupčních instrumentů, jakož i význam a poslání orgánů a organizací sledujících a postihujících korupci. Závěrečná část práce je věnována stavu korupce v České republice a protikorupčním nástrojům trestního práva, a to jak v hmotněprávní, tak i procesněprávní oblasti, včetně úvah de lege ferenda.

Trávit čas knihou Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Postavení Eurokódů v českém a evropském právu a v ...

Kupte knihu Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém od Vladislav David, Alexander Nett na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Kniha: Korupce v právu, mezinárodním, evropském a českém (Vladislav David a Alexander Nett). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!