Urgentní příjem

Peticenemocnicesusice.cz Urgentní příjem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Martin Polák

NÁZEV SOUBORU: Urgentní příjem.pdf

POPIS

Druhé, doplněné vydání úspěšné knihy, která se věnuje nejčastějším stavům, se kterými se může lékař na oddělení urgentního příjmu setkat, především stavům interní povahy. Součástí publikace jsou seznamy léků pro urgentní použití, kapitoly o třídění pacientů, kteří přicházejí na oddělení urgentního příjmu, o dokumentaci na urgentních příjmech, zásadách transportu pacientů v rámci nemocnice a kapitola o péči o pacienty v terminálním stavu. Vzhledem ke skutečnosti, že nemocnice všech typů již oddělení centrálního příjmu v některé z variant zavádějí, je existence podobného manuálu nezbytná. První vydání bylo rychle rozebráno a druhé bude obsahovat řadu nových a přepracovaných kapitol, včetně vybraných diagnostických a terapeutických algoritmů na urgentním příjmu.

Trávit čas knihou Urgentní příjem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Urgentní příjem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Fakultní nemocnice Olomouc

Urgentní příjem Druhé, doplněné vydání úspěšné knihy, která se věnuje nejčastějším stavům, se kterými se může lékař na oddělení urgentního příjmu setkat, především stavům interní povahy. Součástí publikace jsou seznamy léků pro urgentní použití, kapitoly o třídění pacientů, kteří přicházejí na ...
Centrální příjem pacientů - v nepřetržitém provozu je zde čekárna a dvě ambulantní vyšetřovny, kde jsou pacienti vyšetřeni psychiatrem a následně, pokud je důvod, přijímáni k léčbě v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Příjmové oddělení v přízemí oddělení 27 pro pacienty v akutním stavu psychického onemocnění.