Štvanci

Peticenemocnicesusice.cz Štvanci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Leo Kessler

NÁZEV SOUBORU: Štvanci.pdf

POPIS

Zbytek úderného pluku SS Wotan pod velením Kuna von Dodenburg se na svém pochodu z jihu Francie do Říše dostal do pohoří Vogézy.Jednoho dne se na místě objeví záhadné letadlo s pobočníkem vrchního velitele SS, přinášející rozkaz, aby se Wotan hlásil u plukovníka von Falkenstein na jednom z místních hradů. Hitler totiž plánuje troufalou ofenzívu proti spojencům v Ardenách a pro zdecimovanou von Dodenburgovu jednotku má ambiciózní úkol, jak s pomocí místních proněmecky laděných obyvatel vyvolat zmatek v nepřátelském týlu. Americká 7. armáda se mezitím dozví o přítomnosti jednotky SS. Jelikož je však rozmístěna podél celé německé hranice na dlouhém toku Rýna, jediná jednotka, která je volná a k dispozici, aby se s "drobnou nepříjemností" ve formě Wotanu vypořádala, je opovrhovaný černošský prapor.

Trávit čas knihou Štvanci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Štvanci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Z cestujících se stali detektivové i štvanci - Novinky.cz

Jako členové Středoevropské napoleonské společnosti (C. E. N. S.) se Štvanci účastní rekonstrukcí bitev z let 1792- 1815 po celé Evropě. Do Evropy vyjíždějí ovšem nejen jako Napoleonovi jízdní myslivci či rakouští kyrysníci, ale také jako rytíři bojující v kláních o přízeň dam a bavící publikum dobovými hrami.
Knihu ,, Štvanci touhy¨jsem přečetla s velkým zájmem. Líbilo se mi uvedení do popisu funkce mozku, jak vlastně naše zamilovanost a touha probíhá a co se s člověkem děje. Dále rozčlenění kapitol, poutavé čtení o sexualitě mužů i žen, jak jsme my lidé nastaveni a jak je kdo schopen lásku a touhu po ní prožívat.