Osho Zen Tarot - Transcendentální zenová hra

Peticenemocnicesusice.cz Osho Zen Tarot - Transcendentální zenová hra Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Osho Zen Tarot - Transcendentální zenová hra.pdf

POPIS

Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Je to systém založený na zenové moudrosti, která říká, že vnější události jsou jednoduše odrazem našich myšlenek a pocitů, ačkoli ani nám samotným není často jasné, čeho se tyto myšlenky a pocity týkají. Osho Zen Tarot nám pomáhá odpoutat pozornost od vnějšího dění, abychom mohli jasněji pochopit, co se děje uvnitř - v našem srdci. Středověké karetní symboly byly nahrazeny současnými obrazy, takže význam jednotlivých karet odhadne i začátečník, který se s tarotem setkává poprvé. Stavy a hnutí mysli jsou zde zachyceny jako ve své podstatě přechodné a proměnlivé jevy, které lze porstřednictvím získaného poznání snadno změnit. Doplňující texty v doprovodné knize pak pomáhají obrazy pochopit a interpretovat v prosté, přímočaré a zemité řeči Zenu.

Trávit čas knihou Osho Zen Tarot - Transcendentální zenová hra! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Osho Zen Tarot - Transcendentální zenová hra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Osho Zen Tarot - Osho | Knihy.ABZ.cz

Osho Zen Tarot docela určitě není tradiční v tom smyslu, že by šlo o hru s předvídáním něčeho. Je to transcendentální zenová hra, která nastavuje zrcadlo okamžiku, a bez váhání ukazuje, co se děje tady a teď, aniž by soudila či srovnávala.
Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Je to systém založený na zenové moudrosti, která říká, že vnější události jsou jednoduše odrazem našich myšlenek a pocitů, ačkoli ani nám samotným není často jasné, čeho se tyto myšlenky a pocity týkají. Osho Zen Tarot nám pomáhá odpoutat pozornost od vnějšího dění, abychom mohli jasněji ...