Stavíme zahradní jezírka

Peticenemocnicesusice.cz Stavíme zahradní jezírka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Stavíme zahradní jezírka.pdf

POPIS

Čekají vás nějaké opravy v domě nebo na zahradě, chcete modernizovat kuchyň nebo rekonstruovat koupelnu a nechce se vám zvát si drahé řemeslníky? Tipy a návody v této kutilské řadě jsou ověřeny praxí. S jejich pomocí a trochou šikovnosti zvládnete všechno sami. Knížky vám krok za krokem pomocí názorných obrázků vysvětlí, jak se co dělá, a dovedou vás zdárně ke kýženému cíli. Ušetříte spoustu peněz a navíc si dopřejete ten nádherný pocit z vítězství: Dokázali jste to! Kromě mnoha jiných věcí se díky této knize naučíte jak:* správně plánovat jezírka* třeba fóliové jezírko nebo jezírko s potůčkem či lávkou* koupací jezírko* dokonce i miniaturní jezírko na terasu a balkon* pěstovat vodní rostliny* využít sluneční energii* si pořídit tu správnou techniku pro zahradní jezírka* se o jezírko starat po celý rok

Trávit čas knihou Stavíme zahradní jezírka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Stavíme zahradní jezírka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zahradní jezírka - Garden partners Ostatní realizace

431 produktů v kategorii Zahradní jezírka. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů!
Jámu pro zahradní jezírko kopejte zvenku dovnitř, ale musí být celkově o 20-25 cm hlubší než bude pozdější hladina vody. Vymodelujte při tom různé hloubkové zóny a vytvořte kolem okraje jezírka příkop o hloubce 15 cm jako bariéru proti kapilární vzlínavosti.