Stavíme zahradní jezírka

Peticenemocnicesusice.cz Stavíme zahradní jezírka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Stavíme zahradní jezírka.pdf

POPIS

Čekají vás nějaké opravy v domě nebo na zahradě, chcete modernizovat kuchyň nebo rekonstruovat koupelnu a nechce se vám zvát si drahé řemeslníky? Tipy a návody v této kutilské řadě jsou ověřeny praxí. S jejich pomocí a trochou šikovnosti zvládnete všechno sami. Knížky vám krok za krokem pomocí názorných obrázků vysvětlí, jak se co dělá, a dovedou vás zdárně ke kýženému cíli. Ušetříte spoustu peněz a navíc si dopřejete ten nádherný pocit z vítězství: Dokázali jste to! Kromě mnoha jiných věcí se díky této knize naučíte jak:* správně plánovat jezírka* třeba fóliové jezírko nebo jezírko s potůčkem či lávkou* koupací jezírko* dokonce i miniaturní jezírko na terasu a balkon* pěstovat vodní rostliny* využít sluneční energii* si pořídit tu správnou techniku pro zahradní jezírka* se o jezírko starat po celý rok

Trávit čas knihou Stavíme zahradní jezírka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Stavíme zahradní jezírka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Získejte odbornou péči o pozemky i zeleň a ušetřete | EKO HB

Voda je v zahradě důležitým a také krásným prvkem. Dodává jí přirozenost, dynamiku a nevšední krásu. Je proto velmi důležité okrasné nebo koupací zahradní jezírko včetně příslušné filtrační technologie citlivě začlenit do okolní zahrady.
Stavíme zahradní jezírko Rubrika: Jak na to , Okrasná jezírka , Stavíme krok za krokem , Voda na zahradě , Zahrada Každá zahrada získá s vodní hladinou nový rozměr.