Encyklopedie středověku

Peticenemocnicesusice.cz Encyklopedie středověku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

AUTOR: Jean-Claude Schmitt

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie středověku.pdf

POPIS

Tento výkladový slovník je rozsahem i pojetím ojedinělým pokusem představit epochu středověku v celé její šíři a plasticitě. Každé z více než osmi desítek hesel je samostaným esejem. Škála témat je rozpjata od dějin všedního dne (Stravování, Sexualita, Příbuzenství) přes „klasickou“ oblast politických a ekonomických vztahů (Král, Město, Obchodníci) až k problematice dějin kultury a mentality (Obrazy, Andělé, Čarodějnictví). Editorům se podařilo získat ke spolupráci vedle předních francouzských medievalistů i odborníky německé, anglické, americké, italské, ruské i polské a vtisknout tak Encyklopedii středověku skutečně evropský rozměr.

Trávit čas knihou Encyklopedie středověku! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Encyklopedie středověku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Encyklopedie knihy

Encyklopedie středověku od Jacques Le Goff v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Všechny informace o produktu Kniha Encyklopedie středověku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie středověku.