Čtyřhodinový startup

Peticenemocnicesusice.cz Čtyřhodinový startup Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Felix Plötz

NÁZEV SOUBORU: Čtyřhodinový startup.pdf

POPIS

Jak realizovat své sny, aniž byste dali výpověď.Felix Plötz tvrdí, že nemusíte být rozeným podnikatelem, abyste si mohli založit svou vlastní firmu. Tvrdí, že nikdy nebylo tak snadné jako dnes, podnikat a přitom také chodit do práce.Ale kde vzít dobrý nápad? Mohu stihnout firmu i zaměstnání? A jak mám zjistit, zda můj koníček má potenciál vydělat peníze? Můžu začít nebo musím svého šéfa požádat o dovolení?Felix Plötz má odpovědi na všechny tyto otázky. Odpovědi plné humoru, provokativních myšlenek a nápadů. Má po ruce i příklady lidí, kterým se to povedlo, lidí, pro které byla ekonomie španělskou vesnicí. Jeho denní čtyřhodinový program vám pomůže i najít dobrý podnikatelský záměr. Také vám odpomůže od obav z úředníků, byrokracie a nadřízených.Naučí vás, jak z cesty za podnikáním odstranit všechny překážky. Váš život může být svobodnější, bohatší a šťastnější - aniž by bylo nutné vzdát se jistoty zaměstnání.

Trávit čas knihou Čtyřhodinový startup! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Čtyřhodinový startup a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Čtyřhodinový startup - Plötz, Felix - Megaknihy.cz

Porovnání cen 4hodinovy startup felix plotz, srovnání cen 4hodinovy startup felix plotz na portálu HLEDEJCENY.cz.
Čtyřhodinový startup . Felix Plötz; Felix Plötz . 0,0 . Sledovať autora . Motivačná literatúra. Všetky knihy autora . Omega, 2018. Vydavateľstvo Omega, 2018. Jak realizovat své sny, aniž byste dali výpověď. Felix Plötz tvrdí, že nemusíte být rozeným podnikatelem, abyste si mohli založit svou vlastní firmu.