Mluvte po rusky

Peticenemocnicesusice.cz Mluvte po rusky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Natalia Arapova

NÁZEV SOUBORU: Mluvte po rusky.pdf

POPIS

Učebnice obsahuje 18. lekcí. V audioorálních cvičeních uplatňuje moderní metodiku odpovědí k nácviku obratů a větných konstrukcí mluveného jazyka, umožňuje zaujímat k různým komunikativním situacím určitý postoj, značně rozšíří slovní zásobu středně pokročilích uživatelů. Závěr každé lekce je doplněn nácvikem na základě psaného textu, což z učebnice dělá vhodnou pomůcku, jak pro práci s učitelem, tak pro samostatné studium. Učebnice bude dobrou pomůckou pro snadné individuální opakování živéhojazyka i vhodným doplňkem k učebnicím v jazykových kurzech a na středních a vysokých školách.

Mluvte po rusky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Natalia Arapova. Přečtěte si s námi knihu Mluvte po rusky na peticenemocnicesusice.cz

Miluji tě - jak říct v cizích jazycích ~ chi.cz

Chcete-li někoho uvítat, moc výrazů na výběr nemáte. Navíc, výraz Добро пожаловать! nerozlišuje jednotné a množné číslo. Takže lze ho říci jak jedné osobně, tak i skupině lidí.
Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.