Účetnictví pro podnikatele

Peticenemocnicesusice.cz Účetnictví pro podnikatele Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Účetnictví pro podnikatele.pdf

POPIS

Od 1. ledna 2016 dochází k velké novelizaci účetních předpisů pro vedení podvojného účetnictví pro podnikatelskou sféru. Publikace Účetnictví pro podnikatele přináší aktuální znění všech předpisů v přehledné úpravě a garantovaným bezplatným aktualizačním servisem pro všechny uživatele. Publikace má vlastní servisní internetovou stránku www.uctzak.cz. Registrace k bezplatnému aktualizačnímu servisu probíhá formou načtení QR kódu na obálce. Jediný titul tohoto typu na českém trhu: tištěná příručka + e-book v pdf + zákony v podobě e-booků pro tablety a čtečky + celoroční aktualizační servis + online přístup k aktuálním úplným zněním.Novinky pro rok 2016:- servisní webová stránka www.uctzak.cz s možností volného stahování novel a informacemi o aktualitách- aktualizační servis zasílaný mailem- e-booky ve formátech pdf, mobi, epub- volný on-line přístup k aktuálnímu platnému znění zákona a dalším bonusům- velkorysé místo pro vlastní poznámky přizpůsobeno pro sdílení a zpracování v mobilních zařízeních (systém White Lines)

Trávit čas knihou Účetnictví pro podnikatele! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Účetnictví pro podnikatele a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

České účetní standardy pro účetní jednotky, které účtují ...

Všechny informace o produktu Kniha Účetnictví pro podnikatele 2014, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Účetnictví pro podnikatele 2014.
Účetnictví musí vést všichni, které určuje § 4 zákona o účetnictví stanovuje, kdo vede účetnictví. Účetnictví musí být správné, úplné, průkazné, srozumitelné a přehledné. Základním prvkem účetnictví je účetní záznam. Účetní záznam může být účetním dokladem, účetním zápisem či účetní knihou. Účetním záznamem je i výroční zpráva ...