Glokalismus a demokratura

Peticenemocnicesusice.cz Glokalismus a demokratura Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Benjamin Kuras

NÁZEV SOUBORU: Glokalismus a demokratura.pdf

POPIS

Glokalizmus a demokratura, jeho devátá česká kniha, je souborem článků a esejů, které vycházely v průběhu posledních měsíců a let v českém periodickém tisku (např. Lidové noviny, Právo, MF Dnes, Xantypa atd.). Autor zde nezapře skutečnost, že je pravověrným přívržencem britského pojetí konzervativní politiky a liberální ekonomiky. Nebojí se neuralgických témat (problematika vstupu do EU, otázky přistěhovalectví, odvrácené strany globalizace, naše národní povaha atp.).

Trávit čas knihou Glokalismus a demokratura! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Glokalismus a demokratura a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

K.O. sexu: Pohled Benjamina Kurase - Kukatko.cz

Glokalismus a demokratura. Název: Glokalismus a demokratura - šprýmy a mudrování z let 2001-2002. Autor: Benjamin Kuras. Rok vydání: 2002. Počet stran: 153 s. Kategorie: Humor-satira.
Není tak těžké dát pořádné K. O. sexu mezi muže a ženy. A troufám si říct, že ještě před deseti dvaceti lety by podobná kniha byla brána jako sci-fi a čtenář by jen pokroutil hlavou.