Archandělé a svět přírody

Peticenemocnicesusice.cz Archandělé a svět přírody Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Diana Cooper

NÁZEV SOUBORU: Archandělé a svět přírody.pdf

POPIS

Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité poslání. Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní cestou. Některá zvířata se vtělují proto, aby mohla sloužit lidstvu, zatímco jiná pomáhají naší planetě anebo se sem přišla rozvíjet prostřednictvím života na Zemi. Duše zvířat pocházejí stejně jako duše lidí z různých hvězd či planet anebo dokonce z jiných vesmírů. V této knize vám Diana Cooper předkládá zcela jedinečné a dosud nevídané učení o říši zvířat. Podělí se zde s vámi o pozoruhodné informace, jež přijala prostřednictvím channelingu, o poslání duše jednotlivých zvířat a službě, kterou zde v našem světě vykonávají. Dozvíte se, z jakých planet či hvězd jednotlivé druhy zvířat pocházejí a co se na Zemi tato přišla naučit či co sem přišla naučit ostatní bytosti. Kromě podrobných informací o zvířatech, s nimiž sdílíme tento svět, a o kon¬krétních andělech, kteří se zvířaty spolupracují, zde najdete také modlitby, vizualizace a řízené meditace, jež vám pomohou se všemi druhy zvířat navázat spojení a pomáhat jim. Tato neuvěřitelná kniha vám rozšíří vědomí a pomůže vám nahlížet na svět osvícenýma očima.

Trávit čas knihou Archandělé a svět přírody! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Archandělé a svět přírody a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Archandělé a svět přírody | Poznani-Knihy.cz

Archandělé a svět přírody; Eshop; Nabízíme knihy z vlastní produkce, knihy dodávané předními nakladatelstvími, s historickou i válečnou tématikou, dětskou literaturu i poezii.
Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů ... Kromě podrobných informací o zvířatech, s nimiž sdílíme tento svět, a o kon¬krétních andělech, kteří se zvířaty spolupracují, zde najdete také modlitby, vizualizace a řízené meditace, jež vám pomohou se všemi druhy zvířat navázat spojení a ...