Jak se co dělá

Peticenemocnicesusice.cz Jak se co dělá Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Alexandra Hetmerová

NÁZEV SOUBORU: Jak se co dělá.pdf

POPIS

Ilustrované postupy v šesti velkoformátových rozkládacích mapách. Víš, jak se vyrábí lžíce? Než se může tato na první pohled prostá věc začít tvořit, musí se získat železná ruda, ze které se vyrobí železo. Aby se mohlo vyrábět železo, je třeba vytěžit uhlí a vápenec. Uhlí se musí přeměnit v koks, vyrobené železo je třeba zušlechtit na ocel, a teprve ta se může tvarovat a lisovat do podoby lžíce. I tak zdánlivě jednoduchá věc jako lžíce zaměstná mnoho lidí různých profesí a vyžaduje řadu důležitých znalostí. Stejně tomu je například při výrobě chleba, trika nebo jednoduché sklenice. Každou z těchto na první pohled obyčejných věcí je možné vytvořit jen díky jednotlivým složkám, ze kterých se vyrábí. Každou tuto složku je potřeba vytěžit, získat, vyrobit nebo jiným způsobem připravit. Ač je naše kniha o nejvšednějších věcech denní potřeby, při popisu jejich výroby se dozvíš celou řadu zajímavých informací.

Trávit čas knihou Jak se co dělá! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak se co dělá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hledání ztraceného času: Jak se co dělá — Česká televize

Český inženýr uspěl s pohádkami, jak se co dělá Absolvent brněnského Vysokého učení technického píše technické pohádky, v nichž. jednoduše vysvětluje, jak funguje klikový mechanismus u parní lokomotivy nebo systém elektrického zapojení světel u motorky.
Discovery Chanell Canada přinesl dokumentární seriál "Jak se to dělá", kde diváky zavedl do zákulisí výrobních procesů každodenních předmětů. Od hokejových puků a ručních pilek po letadla a mražené hranolky. Ohodnoťte, chceme znát váš názor. Jak se to dělá - 1. série.