Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník

Peticenemocnicesusice.cz Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Gerhard Lühr

NÁZEV SOUBORU: Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník.pdf

POPIS

Kniha shrnuje základní informace o navrhování a tvorbě účesů a makeupu. Na množství obrazových příloh jsou názorně porovnány tvary obličejů a hlav, pánské a dámské střihy vlasů a tvorba typově správných a moderních účesů. V samostatné kapitole jsou vyloženy základní znalosti nauky o barvách s důrazem na kosmetiku, barvy vlasů a barevné poradentství. Vhodným doplňkem je přehled vývoje oblékání a účesů od dob starého Egypta až po současnost. Kniha je určena především pro studující učebních oborů kadeřník a kosmetička. Uživatele by si však měla najít i mezi početnou obcí kadeřníků, kadeřnic a kosmetiček z praxe.

Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gerhard Lühr. Přečtěte si s námi knihu Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník na peticenemocnicesusice.cz

Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor ...

Kniha shrnuje základní informace o navrhování a tvorbě účesů a makeupu. Na množství obrazových příloh jsou názorně porovnány tvary obličejů a hlav, pánské a dámské střihy vlasů a tvorba typově správných a moderních účesů.
Kniha Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník. Přidat komentář. Doporučujeme. Jak získávat přátele a působit na lidi. Autor knihy. Gerhard Lühr. Kniha Výtvarná výchova a základní techniky pro učební obor kadeřník je v. Přečtených: 1x: