Čarodějnice

Peticenemocnicesusice.cz Čarodějnice Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Mari Griffith

NÁZEV SOUBORU: Čarodějnice.pdf

POPIS

Anglie 1435Eleanor Cobhamová se provdá do vysoce postavené rodiny a stává se vévodkyní z Gloucesteru. S manželem, vévodou Humphreym, si zařídí vlastní dvůr, který má konkurovat tomu královskému v Londýně, a obklopí se fascinujícími a vlivnými lidmi. Ale Eleanor prahne po jedné věci, která jí schází: po synovi a dědici a s ním po možnosti získat anglický trůn. V zoufalství se Eleanor obrátí na jediného člověka, který jí může pomoct: Margery Jourdemayneovou, ženu, které nikdo neřekne jinak než Čarodějnice. Taková pomoc však něco stojí…

Trávit čas knihou Čarodějnice! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Čarodějnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Čarodějnice | Pedagogické věno

Čarodějnice se tu, jak lidé kdysi věřili, s oblibou proměňovaly ve vlky, psy a jiná zvířata a vyprávěly si, co všechno zlého se jim od posledního setkání podařilo lidem natropit. Čarodějnice však nebyly jen zlé, těch, které znaly tajemství bylin, uměly zahánět nemoci a napravovat zlomeniny si lidé vážili.
Čarodějnice teďka letí, a to doslova - na koštěti! Zachraň se, kdo můžeš, tuhle hrubou sílu nepřemůžeš! POSLAT NA E-MAIL VODAFONE T-MOBILE O2 SLOVENSKO. Svátky a tradice » Pálení čarodějnic. Přidáno: 30. 4. 2015 - 21:54. Posláno: 35x.