Marketing v otázkách a odpovědích

Peticenemocnicesusice.cz Marketing v otázkách a odpovědích Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Philip Kotler

NÁZEV SOUBORU: Marketing v otázkách a odpovědích.pdf

POPIS

V knize Philipa Kotlera naleznete odpovědi na otázky týkající se následujících témat: * trhy a marketing * hlavní marketingové pojmy (segmentace, zacílení, umístění a diferenciace) * hlavní marketingové nástroje, známé jako 4P-produkt, cena (price), místo (place), a propagace (promotion) * marketingové plánování, marketingová organizace a marketingová kontrola Následují odpovědi na otázky z mnoha oblastí, ve kterých se dá marketing použít (spotřební zboží, maloobchodní marketing, marketing malých podniků, přímý marketing, internetový marketing, mezinárodní marketing, marketing v období recese, politický marketing a marketing se sociální zodpovědností). Pomyslnou třešničkou na dortu budou komentáře o dokonalém marketingu, jak ho praktikují ty nejlepší společnosti.

Trávit čas knihou Marketing v otázkách a odpovědích! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Marketing v otázkách a odpovědích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Koronavirus a dodavatelsko-odběratelské vztahy v otázkách ...

Philip Kotler - Marketing v otázkách a odpovědích ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno.
Kniha: Marketing v otázkách a odpovědích Autor: Kotler Philip O autorovi:Philip Kotler dostával v průběhu let tisíce otázek týkajících se marketingu, a to jak od klientů, studentů, publika z řad podnikatelů, tak od novinářů.