Marketing v otázkách a odpovědích

Peticenemocnicesusice.cz Marketing v otázkách a odpovědích Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Philip Kotler

NÁZEV SOUBORU: Marketing v otázkách a odpovědích.pdf

POPIS

V knize Philipa Kotlera naleznete odpovědi na otázky týkající se následujících témat: * trhy a marketing * hlavní marketingové pojmy (segmentace, zacílení, umístění a diferenciace) * hlavní marketingové nástroje, známé jako 4P-produkt, cena (price), místo (place), a propagace (promotion) * marketingové plánování, marketingová organizace a marketingová kontrola Následují odpovědi na otázky z mnoha oblastí, ve kterých se dá marketing použít (spotřební zboží, maloobchodní marketing, marketing malých podniků, přímý marketing, internetový marketing, mezinárodní marketing, marketing v období recese, politický marketing a marketing se sociální zodpovědností). Pomyslnou třešničkou na dortu budou komentáře o dokonalém marketingu, jak ho praktikují ty nejlepší společnosti.

Hledáte knihu Marketing v otázkách a odpovědích? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Philip Kotler? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Marketing v otázkách a odpovědích - Kotler Philip | Knihy ...

Kniha: Marketing v otázkách a odpovědích Autor: Kotler Philip O autorovi:Philip Kotler dostával v průběhu let tisíce otázek týkajících se marketingu, a to jak od klientů, studentů, publika z řad podnikatelů, tak od novinářů.
Problémy mzdové účetní v otázkách a odpovědích - 2. část (PDF, 143.4 kB) Autor Ing. Růžena Klímová . 19.7.2019 09:45. Přinášíme Vám 2. část řešení dalších 12 zajímavých problémů mzdové účetní. Článek je od paní Renky Klímové.