Černobílá digitální fotografie

Peticenemocnicesusice.cz Černobílá digitální fotografie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Michael Freeman

NÁZEV SOUBORU: Černobílá digitální fotografie.pdf

POPIS

Odhalte každou součást nadčasového umění černobílé fotografie. Věnujte se jejím nejvýznamnějším tvůrcům stejně jako využití klasických postupů v době digitálního obrazového záznamu.Digitální technologii se podařilo zjednodušit důmyslný prostor černobílého zobrazování a zpřístupnit jej tak mnohem většímu počtu zájemců než kdykoli předtím. V tomto obsáhlém knižním průvodci vás populární autor a zkušený fotograf Michael Freeman seznámí s postupy, které využívá k vytváření vlastních působivých černobílých snímků. Důkladný pohled na práci tradičních mistrů černobílé fotografie pak využívá jako inspiraci pro černobílé vyjádření pomocí moderních barevných postupů.Objevte nejlepší způsoby, jak převádět barevné fotografi e na černobílé, vytvářet ostré tisky svých fotografií a napodobte vzhled klasických černobílých fotografických papírů. Freemanův průvodce obsahuje každou techniku a potup, který budete potřebovat při zpracování svých fotografií.Seznamte se s širokou paletou nejrůznějších kreativních možností ve světe černobílého zobrazování. Ať již vytváříte tónovaný vzhled starých snímků, výstavní tisky nebo optimalizované soubory pro zveřejnění na webu, máte k dispozici kompletní soubor všech potřebných informací a technik, s jejichž pomocí dosáhnete poža dovaných výsledků.

Hledáte knihu Černobílá digitální fotografie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Michael Freeman? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Historie digitální fotografie - Masaryk University

Digitální fotografie nabízí díky zpracování v počítači mnoho možností úprav. Jednou z nich je i převod do šedé škály - černobílé fotografie. V tomto článku se podíváme, jak můžete z barevné fotografie vytvořit černobílou a jak to udělat, aby byl výsledek podle vašich představ.
Server Fotoaparát.cz je nejenom rádcem fotografa, ale také internetovým domovem jak pro fotografy amatéry, kteří se s fotoaparátem teprve seznamují, tak pro pokročilé uživatele či profesionály.