Sunny speaks English 2

Peticenemocnicesusice.cz Sunny speaks English 2 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Eva Bavorová

NÁZEV SOUBORU: Sunny speaks English 2.pdf

POPIS

Tygřík Sunny a jeho kamarádi přinášejí dětem spoustu zábavných úkolů na procvičení angličtiny. Děti (ale třeba i mnozí dospělí) se prostřednictvím obrázkového slovníčku, vtipů, komiksů a her naučí základní anglická slovíčka a jednoduché věty. Na každé stránce najdou překlad a přepis výslovnosti. Kromě toho si budou moci z kartonových příloh vystřihnout stolní hry, při nichž si svoje znalosti ještě utuží. Knížka je určená pro práci ve škole i k domácímu procvičování. Čtenáři se s tygříkem Sunnym mohou setkat také v časopise Sluníčko.

Trávit čas knihou Sunny speaks English 2! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sunny speaks English 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Specifikace Sunny speaks English 2 - Heureka.cz

Tygřík Sunny a jeho kamarádi přinášejí dětem spoustu zábavných úkolů na procvičení angličtiny. Děti (ale třeba i mnozí dospělí) se prostřednictvím obrázkového slovníčku, vtipů, komiksů a her naučí základní anglická slovíčka a jednoduché věty.
147 Kč Sunny speaks English 2 - Bavorová Eva, Študlarová Zdeňka . Tygřík Sunny a jeho kamarádi přinášejí dětem spoustu zábavných úkolů na procvičení angličtiny. Děti (ale třeba i mnozí dospělí) se prostřednictvím obrázkového slovníčku, vtipů, komiksů a her naučí základní anglická slovíčka a jednoduché věty.