Sunny speaks English 2

Peticenemocnicesusice.cz Sunny speaks English 2 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Eva Bavorová

NÁZEV SOUBORU: Sunny speaks English 2.pdf

POPIS

Tygřík Sunny a jeho kamarádi přinášejí dětem spoustu zábavných úkolů na procvičení angličtiny. Děti (ale třeba i mnozí dospělí) se prostřednictvím obrázkového slovníčku, vtipů, komiksů a her naučí základní anglická slovíčka a jednoduché věty. Na každé stránce najdou překlad a přepis výslovnosti. Kromě toho si budou moci z kartonových příloh vystřihnout stolní hry, při nichž si svoje znalosti ještě utuží. Knížka je určená pro práci ve škole i k domácímu procvičování. Čtenáři se s tygříkem Sunnym mohou setkat také v časopise Sluníčko.

Trávit čas knihou Sunny speaks English 2! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sunny speaks English 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Sunny speaks English 2 / Nejlevnější knihy

Sunny speaks English 2 Autor: Bavorová, Eva Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020432933 ISBN: 978-80-204-3293-3 Ilustrace: Študlarová, Zdeňka Popis: 1× kniha, brožovaná, 68 stran, česky Rozměry: 21 × 25 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání)
Sunny speaks English 2 Knihu si právě prohlíží 2 zákazníci! Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Eva Bavorová. 149 Kč běžná cena 169 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ...