Kolegium

Peticenemocnicesusice.cz Kolegium Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: David Hartl

NÁZEV SOUBORU: Kolegium.pdf

POPIS

Kniha Kolegium je dramatem odehrávajícím se před soudem v současnosti. Přesto se soudní líčení před dvanácti soudci zabývá životem Ježíše Krista a jeho vztahem k dívce z Betánie, tři kilometry od Jeruzaléma. Doposud nikde nepublikovaný názor, že Ježíš Nazaretský miloval nade vše Marii z Betánie, obhajuje stařičký vyšetřovatel, který 55 let svého života zasvětil studiu všech náboženství. Jeho zjištění jsou přinejmenším fascinující a jako vše, co je originální a vybočující z konvence všednosti a tradic, které nabourává, setkává se i on s nemilosrdným prostředím soudní síně. Zde zcela sám dokazuje dvanácti soudcům, že jeho zjištění církev dva tisíce let neznala, a pokud i znala, potom zapečetila pod zámkem hrobového ticha. Kniha čerpá ze současných vědeckých analýz života Kristova a byla nezávisle na názoru autora, označena za gnósu. Tímto termínem se také označovaly spisy vyloučené z církve, např. Evangelium Tomáše, Petra a další. Zároveň je však živě strhujícím dramatem, které přináší čtenáři nečekané poznání v oblasti náboženských nauk. Kdyby tato kniha vyšla ve středověku, byl by její autor upálen na hranici.

Trávit čas knihou Kolegium! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kolegium a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kolegium - Wikipedie

kolegium (język polski): ·↑ 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 Hasło kolegium w: Słownik języka polskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN.· ↑ pl.wikipedia.org· ↑ Kultura ...
Funkční období: od 1. února 2018 do 31. ledna 2022.