Němčina

Peticenemocnicesusice.cz Němčina Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Marion Techmer

NÁZEV SOUBORU: Němčina.pdf

POPIS

Cvičebnice slovní zásoby a základní gramatiky pro ty, kdo jsou v němčině mírně pokročilí a jsou tedy na úrovni A2 evropského jazykového referenčního rámce. Svou znalost slovíček a základní gramatiky si procvičíte na různých druzích cvičení, která obsahují i běžné typy autentických textů – jídelní lístek, formuláře apod. K procvičení a upevnění vašich znalostí němčiny vám poslouží přehledná, často ilustrovaná cvičení a řešení všech úloh na konci knihy. Kniha je vhodné i pro přípravu na zkoušky z němčiny na úrovni A2.

Trávit čas knihou Němčina! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Němčina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Němčina - cestovní konverzace - Kolektiv autorů ...

Naučte se německy s Gradou. Máme knihy a učebnice, které vás provedou základy němčiny pro samouky, zábavnou němčinu pro děti, ale i specializované tituly pro obchodní němčinu nebo němčinu pro lékaře a specialisty.
Němčina pro jazykové školy nově 2 je druhým dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol. U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání... Uložit ke srovnání