Tvarytmy

Peticenemocnicesusice.cz Tvarytmy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Pavlína Brzáková

NÁZEV SOUBORU: Tvarytmy.pdf

POPIS

Po úspěšné knize Ze mě vychází další autorizované vyprávění herce, improvizátora a divadelního režiséra, Jaroslava Duška, tentokráte inspirované jeho dvěma pobyty ve tmě. S kým se ve tmě setkal a co se o životě a vesmíru dozvěděl, se dočtete v jeho knize TVARYTMY, kterou společně s Jaroslavem připravila spisovatelka Pavlína Brzáková.Součástí knihy jsou pozoruhodné ilustrace nevidomých.

Tvarytmy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavlína Brzáková. Přečtěte si s námi knihu Tvarytmy na peticenemocnicesusice.cz

Tvarytmy - bazar knih | ČBDB.cz

S kým se ve tmě setkal a co se o životě a vesmíru dozvěděl, se dočtete v jeho knize TVARYTMY, kterou společně s Jaroslavem připravila spisovatelka Pavlína Brzáková. Součástí knihy jsou pozoruhodné ilustrace nevidomých.
Po úspěšné knize Ze mě vychází další autorizované vyprávění herce, improvizátora a divadelního režiséra, Jaroslava Duška, tentokráte inspirované jeho dvěma pobyty ve tmě. S kým se ve tmě setkal a co se o životě a vesmíru dozvěděl, se dočtete v jeho knize TVARYTMY, kterou společně s Jaroslavem připravila spisovatelka Pavlína Brzáková.