Markéta Přemyslovna

Peticenemocnicesusice.cz Markéta Přemyslovna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Melita Denková

NÁZEV SOUBORU: Markéta Přemyslovna.pdf

POPIS

Když princezna Markéta na korunovační slavnosti své sestry Elišky, nevěsty Jana Lucemburského, potká polského knížete Boleslava III., je jím oslněná. Mladík se jí ohnivě dvoří – je to rytíř z pohádek – a naivní Markéta se bláznivě zamiluje. Jenže přání jejího otce na smrtelném loži jí určilo zcela jiný osud...

Trávit čas knihou Markéta Přemyslovna! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Markéta Přemyslovna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Markéta Přemyslovna - Melita Denková | Kniha na Alza.cz

Denková Melita - Markéta Přemyslovna (6961500557) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Historické romány . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Historické romány . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. visibility.
Kromě budoucí královny z nich dětství přežili Václav III., Anna Přemyslovna, Markéta Přemyslovna a také ještě polorodá sestra Anežka.Boje o trůnEliška byla vychovávána ve svatojiřském klášteře, kde byla abatyší její teta Kunhuta Přemyslovna, přičemž je možné, že se Eliška měla stát následnicí své tety u sv.