Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 7)

Peticenemocnicesusice.cz Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 7) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Jaroslav Seifert

NÁZEV SOUBORU: Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 7).pdf

POPIS

Svazek, věnovaný Seifertově poezii 40. a počátku 50. let, přináší především sbírky Ruka a plamen (byť její definitivní podoba, vzešlá z bibliofilie z r. 1943 přes verzi z r. 1948, byla uzavřena až v r. 1987) a Píseň o Viktorce, jejíž původní, nezcenzurovaná podoba zde bude mít vlastně svou premiéru. Jak již je v této edici zvykem doprovázejí je dále verše z téhož časového období, které z nejrůznějších příčin zůstaly stát mimo uvedené sbírky.

Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 7) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Seifert. Přečtěte si s námi knihu Dílo Jaroslava Seiferta (svazek 7) na peticenemocnicesusice.cz

Dilo jaroslava seiferta sv 5 levně | Mobilmania zboží

Pátý svazek Díla Jaroslava Seiferta přináší texty, které se dobou svého vzniku překrývají s již vydanými svazky DJS, které přinesly sbírky poprvé vydané v období Protektorátu Vějíř Boženy Němcové, Světlem oděná, Kamenný most (sv. 6) a Ruka a plamen (sv. 7).
Všechny informace o produktu Kniha Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 5, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 5.