Ledové póly

Peticenemocnicesusice.cz Ledové póly Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Reinhold Messner

NÁZEV SOUBORU: Ledové póly.pdf

POPIS

Legendární horolezec Reinhold Messner vystoupil nejen na všech čtrnáct osmitisícovek v Himálaji, ale na přelomu let 1989/1990 urazil pěšky v Antarktidě trasu dlouhou 2800 kilometrů přes jižní pól, v roce 1993 prošel Grónsko (2200 kilometrů) a v dubnu 1995 stál na severním pólu. Po návratu domů začal psát knihu, v níž mapuje fascinující historii dobývání obou ledových pólů zeměkoule. Jako obvykle doplnil svůj čtivý text množstvím dobových i současných fotografií a vyobrazení.

Trávit čas knihou Ledové póly! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ledové póly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ledové póly Věčný běh o závod na konec světa levně, cena ...

Inzerát Ledové póly v okrese Karviná, cena 450Kč, od Marek na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu - Reinhold Messner - Ledové póly. Cena 450 Kč + poštovné, nebo osobní odběr v Havířově a okolí.
Kompletní specifikace produktu Ledové póly - Věčný běh o závod na konec světa - Reinhold Messner, porovnání cen, hodnocení a recenze Ledové póly - Věčný běh o závod na konec světa - Reinhold Messner